Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trenulet electric (locomotiva + vagoane)

Număr anunț
DA41032070
Autoritate contractantă
ORASUL PETRILA (CUI 4375097)
Furnizor / câștigător
KEOPS SERV SRL (CUI 17920489)
Cod CPV
37535000-7 · Calusei, leagane, standuri de tir si alte atractii de balci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
163.000 RON
Valoare atribuită
163.000 RON
Data publicării
21.08.2026 11:54
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

163.000 RON

din 163.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.