Ofertă refuzată
Cumpărare directă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA CENTRUL JUDETEAN CALARASI
- Număr anunț
- DA41000937
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA - CENTRUL JUDETEAN CALARASI (CUI 20771824)
- Furnizor / câștigător
- ELINSTAL SRL (CUI 15826826)
- Cod CPV
- 76600000-9 · Servicii de inspectie a conductelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.252,38 RON
- Valoare finală
- 2.252,38 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 11:13
- Data finalizării
- 21.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.