Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in management pentru elaborarea proiectelor prin PS 2021-2027

Număr anunț
DA41030021
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
Furnizor / câștigător
QUARK MANAGEMENT SRL (CUI 29173085)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.900 RON
Valoare finală
50.000 RON
Data publicării
21.08.2026 09:51
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.