Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezinsectie dezinfectie 2500 mp + 2500 mp

Număr anunț
DA41013062
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PÎRSCOVENI (CUI 25288503)
Furnizor / câștigător
AVK SERV OLTENIA S.R.L. (CUI 49511784)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
18.08.2026 19:35
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 18:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.