Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Televizor Philips LED 40PFS6050, 100 cm, Smart TV, Full HD, Clasa E (Model 2026),
- Număr anunț
- DA41028568
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.900,82 RON
- Valoare atribuită
- 1.900,82 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 21:48
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 18:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.900,82 RON
din 1.900,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro