Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet servicii ddd

Număr anunț
DA41032725
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BUTIMANU (CUI 29146129)
Furnizor / câștigător
DDD PRO SOLUTIONS S.R.L. (CUI 45252881)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.464,30 RON
Valoare atribuită
1.464,30 RON
Data publicării
21.08.2026 12:39
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.464,30 RON

din 1.464,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.