Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Haemocomplettan - Fibrinogen uman 1 g, pulbere pt. sol,inj,/perf. Numar de referinta: 5
- Număr anunț
- DA41003893
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
- Furnizor / câștigător
- PRISUM HEALTHCARE S.R.L. (CUI RO5919650)
- Cod CPV
- 33621200-1 · Antihemoragice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.600 RON
- Valoare atribuită
- 3.600 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 14:28
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 15:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.600 RON
din 3.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro