Ofertă refuzată Cumpărare directă

WIDES 3 m Basic - Barieră Nice pentru acces stradal, cu braț de 3 metri lungime 1buc EPM - Kit fotoc

Număr anunț
DA41005123
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ARTA CONTEMPORANA COLONIA PICTORILOR (CUI 45692521)
Furnizor / câștigător
OPTERON SRL (CUI RO15068977)
Cod CPV
34926000-4 · Echipament de control al parcarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.860,50 RON
Valoare finală
4.860,50 RON
Data publicării
17.08.2026 16:48
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
24.08.2026 15:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.