Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANUNT/COMUNICAT DE PRESA COTIDIAN LOCAL JUDETUL ALBA, dimensiune 14,1x10 cm

Număr anunț
DA41004469
Autoritate contractantă
COMUNA SIBOT (PRIMARIA SIBOT) (CUI 4562354)
Furnizor / câștigător
UNIREA PRES SRL (CUI RO1756666)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
705 RON
Valoare atribuită
705 RON
Data publicării
17.08.2026 15:08
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

705 RON

din 705 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.