Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ochelar VR Meta Quest S 256GB

Număr anunț
DA41001426
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SACEL (CUI 13398740)
Furnizor / câștigător
NETTER SYSTEM SRL (CUI RO15711087)
Cod CPV
38636000-2 · Instrumente optice specializate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.576 RON
Valoare atribuită
6.576 RON
Data publicării
17.08.2026 11:43
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 12:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.576 RON

din 6.576 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.