Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparat de aer conditionat Platinium 18000 BTU - 2 buc
- Număr anunț
- DA41004705
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA ARAD (CUI 13934937)
- Furnizor / câștigător
- HERMAN PREST SRL (CUI RO30194090)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.720 RON
- Valoare atribuită
- 5.720 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 15:31
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 15:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.720 RON
din 5.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro