Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE ELECTRICE APARATE AER CONDITIONAT Numar de referinta: 159

Număr anunț
DA41004051
Autoritate contractantă
Comuna Sona (CUI 4562036)
Furnizor / câștigător
ARGONA SRL (CUI RO11563816)
Cod CPV
39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
386,24 RON
Valoare atribuită
386,24 RON
Data publicării
17.08.2026 14:39
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 15:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

386,24 RON

din 386,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.