Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII TAMPLARIE PVC

Număr anunț
DA41005131
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DAESTI POPESTI (CUI 29546990)
Furnizor / câștigător
GEO PLAST S.R.L. (CUI RO23045699)
Cod CPV
45421100-5 · Instalare de usi, de ferestre si de elemente conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.450 RON
Valoare atribuită
3.450 RON
Data publicării
17.08.2026 16:52
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 18:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.450 RON

din 3.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.