Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Placa gips-carton Norgips GKB, grosime 12.5 mm, 1200 x 2600 mm
- Număr anunț
- DA41004327
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Costache Nicolescu Dragasani (CUI 2574042)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
- Cod CPV
- 44171000-9 · Placi (constructii) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 101,40 RON
- Valoare atribuită
- 101,40 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 14:57
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 15:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
101,40 RON
din 101,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro