Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie lucrari de amenajare „Curatare si amenajare teren in zona fostei Fabrici de Zahar- PC1115”
- Număr anunț
- DA41003563
- Autoritate contractantă
- ORAS BUCECEA BOTOSANI (CUI 3643876)
- Furnizor / câștigător
- ROBDENIS SRL (CUI RO18008449)
- Cod CPV
- 45111291-4 · Lucrari de amenajare a terenului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.520 RON
- Valoare atribuită
- 49.520 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 14:09
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 15:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
49.520 RON
din 49.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro