Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII ÎNCHIRIERE CILINDRU COMPACTOR
- Număr anunț
- DA41002810
- Autoritate contractantă
- Comuna Granicesti (CUI 4441280)
- Furnizor / câștigător
- DER BAU EXPERT S.R.L. (CUI 42166794)
- Cod CPV
- 45520000-8 · Inchiriere de echipament de terasament cu operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.200 RON
- Valoare atribuită
- 36.200 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 13:14
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 14:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
36.200 RON
din 36.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro