Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE CONFIGURARE SI CUSTOMIZARE AFERENTE PLATFORMEI DE MANAGEMENT ORGANIZATIONAL VIVA -Școală

Număr anunț
DA41002793
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ SFÂNTU GHEORGHE (CUI 28624802)
Furnizor / câștigător
VIVA CONTROL S.R.L. (CUI 34166840)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.958,68 RON
Valoare atribuită
4.958,68 RON
Data publicării
17.08.2026 13:12
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.958,68 RON

din 4.958,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.