Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mentenanță instalație iluminat de siguranță

Număr anunț
DA41004524
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA REGINA MARIA (CUI 32113105)
Furnizor / câștigător
ANTIRISK BUILDING SERVICES SRL (CUI 37924760)
Cod CPV
50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.375 RON
Valoare atribuită
1.375 RON
Data publicării
17.08.2026 15:14
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.375 RON

din 1.375 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.