Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reaparatie instalatie aer conditionat MAI 47139

Număr anunț
DA41004454
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Vlasca" al judetului Giurgiu (CUI 4578261)
Furnizor / câștigător
EUROCAR SUD S.A. (CUI RO6278996)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
508,20 RON
Valoare atribuită
508,20 RON
Data publicării
17.08.2026 15:07
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

508,20 RON

din 508,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.