Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE AUTO DACIA DJ 60 CJP

Număr anunț
DA41004358
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII DOLJ (CUI 13604360)
Furnizor / câștigător
REDAC SRL (CUI RO11392104)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
895,86 RON
Valoare atribuită
895,86 RON
Data publicării
17.08.2026 14:58
Termen limită
22.08.2026 17:00
Data finalizării
17.08.2026 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

895,86 RON

din 895,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.