Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparații și ITP auto pentru autoutilitara marca MERCEDES
- Număr anunț
- DA41003336
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE INTERES LOCAL PENTRU ADMINISTRAREA PARCARILOR PUBLICE DIN MUNICIPIUL TIMISOARA-TIMPARK (CUI 45337899)
- Furnizor / câștigător
- PAUL TRANS SRL (CUI RO13451525)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.124,51 RON
- Valoare atribuită
- 4.124,51 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 13:54
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 14:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.124,51 RON
din 4.124,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro