Atribuită
Anunț de participare
Articole si echipament sportiv specific
- Număr anunț
- SCN1045088
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE SCRIMA (CUI RO13444099)
- Furnizor / câștigător
- ONEST SERVICE IMPEX SRL (CUI 3321935)
- Cod CPV
- 37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 606.336,01 RON
- Valoare atribuită
- 606.336,13 RON
- Data publicării
- 05.06.2019 19:02
- Anunț de atribuire
- SCNA1018597
- Termen limită
- 14.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1051004
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ONEST SERVICE IMPEX SRL CUI RO 3321935
Valoare atribuită
606.336,13 RON
din 606.336,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro