Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,8% sub estimat
Lucrari de reabilitare a Gradinitei din Comuna Cotofenii din Fata, judetul Dolj
- Număr anunț
- SCN1045051
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMAZIALA COTOFENII DIN FATA (CUI 16449961)
- Furnizor / câștigător
- VIOCLAR IMPEX SRL (CUI 15363004)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 93.914,39 RON
- Valoare atribuită
- 79.999,44 RON 14,8% sub estimat
- Data publicării
- 05.06.2019 12:31
- Anunț de atribuire
- SCNA1021554
- Termen limită
- 21.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1050723
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1050723.pdf
- Formulare.doc.p7s
- LISTE CANTITATI GRADINITA.pdf.p7s
- model contract lucrari.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIOCLAR IMPEX SRL CUI RO15363004
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EULIPEX CONSTRUCT SRL CUI RO 9850200
Valoare atribuită
79.999,44 RON
din 93.914,39 RON estimat
14,8%
Adjudecat la 85,2% din estimat · economie 13.914,95 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.