Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 32,7% sub estimat
Servicii complexe de comunicaţie pentru Primăria Municipiului Timişoara
- Număr anunț
- CN1014638
- Autoritate contractantă
- Municipiul Timisoara (CUI 14756536)
- Furnizor / câștigător
- ITPS SRL (CUI 17236996)
- Cod CPV
- 64216110-7 · Servicii de schimb de date electronice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168.216 RON
- Valoare atribuită
- 113.280 RON 32,7% sub estimat
- Data publicării
- 31.08.2019 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1027204
- Termen limită
- 10.10.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 168-411088
- Documentație de atribuire
- DF1060427
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - servicii comunicatie pmt.pdf.p7s
- FisaDate_DF1060427.pdf
- FORMULARE - servicii comunicatie pmt.docx.p7s
- Model contract - servicii comunicatie pmt.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ITPS SRL CUI RO 17236996
Asociați 1
ETA2U SRL CUI RO 1801821
Subcontractanți 1
TELEKOM ROMANIA COMMUNICATIONS CUI RO 427320
Valoare atribuită
113.280 RON
din 168.216 RON estimat
32,7%
Adjudecat la 67,3% din estimat · economie 54.936 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.