Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 17,0% sub estimat

Achizitionare diverse produse alimentare

Număr anunț
SCN1045041
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
EUROGRUP BOGDAN SRL (CUI 24660152)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109.111,28 RON
Valoare atribuită
90.599,46 RON 17,0% sub estimat
Data publicării
05.06.2019 11:07
Anunț de atribuire
SCNA1019664
Termen limită
18.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1050361

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROGRUP BOGDAN SRL CUI RO24660152

Valoare atribuită

90.599,46 RON

din 109.111,28 RON estimat 17,0%

Adjudecat la 83,0% din estimat · economie 18.511,82 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.