Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Desktop – tranșa 2

Număr anunț
CN1014625
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30211400-5 · Configuratii informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
602.000 RON
Valoare atribuită
600.927 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
28.08.2019 14:10
Anunț de atribuire
CAN1025203
Termen limită
03.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1060552

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (9)

Estimat: 602.000 RON Adjudecat: 600.927 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 ID 1698 - Server tip 1 10.000 RON
2 ID 1698 - Server tip 2 8.000 RON
3 ID 1698 - Statie grafica tip 1 15.400 RON
4 ID 1698 - Statie grafica tip 2 70.000 RON S.C. STREAM NETWORKS S.R.L. 600.927 RON
5 ID 1698 - Statie grafica tip 3 16.000 RON
6 ID 1698 - Statie grafica tip 4 64.600 RON
7 ID 1698 - Statie grafica tip 5 175.500 RON
8 ID 1698 - Statie grafica tip 6 118.500 RON
9 ID 1703 - Statie grafica 124.000 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870

Valoare atribuită

600.927 RON

din 602.000 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.073 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.