Atribuită
Anunț de participare
DISPOZITIVE MEDICALE - PROGRAM NATIONAL DIABET ZAHARAT
- Număr anunț
- CN1014621
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED SRL (CUI 9434372)
- Cod CPV
- 42122410-7 · Pompe medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.076.656 RON
- Data publicării
- 31.08.2019 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1026322
- Termen limită
- 04.10.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 168-410383
- Documentație de atribuire
- DF1060505
Documente
Documentația de atribuire
- acord cadru model.docx.p7s
- Caiet de sarcini diabet 2019 aug final.docx.p7s
- contract subsecvent model.docx.p7s
- documentatia de atribuire cuprins.semnat.pdf
- FisaDate_DF1060505.pdf
- formulare diabet.docx.p7s
- Instructiuni documentatie Diabet.docx.p7s
DUAE
Loturi (8)
Estimat: 21.076.656 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | rezervoare Accu Check 3.15 ml* (sau echivalent) | 39.600 RON | — | |
| 2 | catetere Accu-Check 8 mm / 60 cm* (sau echivalent) | 115.200 RON | S.C. DELTAMED S.R.L. | — |
| 3 | kit adapter Accu Check Spirit * (sau echivalent) | 27.456 RON | Anulat | — |
| 4 | Pachet pompa de insulina (si consumabile aferente pentru 12 lun… | 633.600 RON | Anulat | — |
| 5 | sistem de monitorizare continua a glicemiei | 9.676.800 RON | — | |
| 6 | sistem de pompa de insulina cu senzori de monitorizare continua… | 2.736.000 RON | MEDTRONIC ROMANIA SRL | — |
| 7 | Kit transmitter sistem de monitorizare continua a glicemiei | 3.048.000 RON | — | |
| 8 | Senzori glicemie sistem de monitorizare continua | 4.800.000 RON | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ELPIS LOGIC BUSINESS S.R.L. CUI RO27901719
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.