Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 31,4% sub estimat
ACUMULATORI CU PLACI DE PLUMB SI ACID SULFURIC
- Număr anunț
- SCN1044986
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- SORGETI SRL (CUI 14936391)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.346,27 RON
- Valoare atribuită
- 13.280 RON 31,4% sub estimat
- Data publicării
- 05.06.2019 07:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1025515
- Termen limită
- 21.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1050697
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA CONTRACT.docx.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- CENTRALIZATOR OFERTA.docx.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE.docx.p7s
- FisaDate_DF1050697.pdf
- FORMULAR DE PROPUNERE TEHNICA.docx.p7s
- FORMULAR OFERTA.docx.p7s
- MODEL FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SORGETI SRL CUI RO 14936391
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ADETRANS SRL CUI RO 2213161
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CARANDA BATERII SRL CUI RO 1560677
Valoare atribuită
13.280 RON
din 19.346,27 RON estimat
31,4%
Adjudecat la 68,6% din estimat · economie 6.066,27 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.