Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Contract de execuţie lucrări R-09 „Extindere reţele alimentare cu apă, reţele de canalizare, staţii de pompare apă uzată în Cornetu, Ciorogarla, Domnesti“ pentru „Proiect regional de dezvoltare a infrastructurii de apa si apa uzata din judetul Ilfov, in perioada 2014 - 2020“
- Număr anunț
- CN1014701
- Autoritate contractantă
- S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
- Furnizor / câștigător
- GPI BUILDING LOGISTIC SRL (CUI 35773157)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63.996.586,61 RON
- Valoare atribuită
- 77.960.365,64 RON
- Data publicării
- 06.09.2019 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1062825
- Termen limită
- 19.08.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 172-420790
- Documentație de atribuire
- DF1060969
Documente
Documentația de atribuire
- ACORD CONTRACTUAL -R-09.docx.p7s
- Anexa caiet de sarcini Monitorizarea progresului implementarii contractului de lucrari Uat Cornetu,Uat Ciorogorla,Uat Domnesti-Jaloane R 09.pdf.p7s
- Conditii generale contract executie_R-09.doc.p7s
- Conditii speciale de contract executie R-09.doc.p7s
- Cs Cap 2 Specificatii.pdf.p7s
- Cs Cap 3 Planse Ciorogarla 1.pdf.p7s
- Cs Cap 3 Planse Ciorogarla 2.pdf.p7s
- Cs Cap 3 Planse Ciorogarla 3.pdf.p7s
- Cs Cap 3 Planse Cornetu 1.pdf.p7s
- Cs Cap 3 Planse Cornetu 2.pdf.p7s
- Cs Cap 3 Planse Cornetu 3.pdf.p7s
- Cs Cap 3 Planse Detalii.pdf.p7s
- Cs Cap 3 Planse Domnesti 1.pdf.p7s
- Cs Cap 3 Planse Domnesti 2.pdf.p7s
- Cs Cap 3 Planse Domnesti 3.pdf.p7s
- CS Cap 4 Liste de cantitati.pdf.p7s
- Cs Cap 5 Informatii 1.pdf.p7s
- Cs Cap 5 Informatii 2.pdf.p7s
- Cs Cap 5 Informatii 3.pdf.p7s
- FisaDate_DF1060969.pdf
- Formulare-R-09.docx.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
GPI BUILDING LOGISTIC SRL CUI RO35773157
Terți susținători 1
EUROMEDIA GROUP S.A. CUI RO 6717307
Valoare atribuită
77.960.365,64 RON
din 63.996.586,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro