Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Contract de execuţie lucrări R-07 „Reabilitare şi extindere reţele alimentare cu apă, reţele de canalizare, staţii de pompare apă uzată în Grădiștea, Gruiu, Moara Vlăsiei, Periș” , pentru “Proiect regional de dezvoltare a infrastructurii de apă şi apă uzată din judeţul Ilfov, în perioada 2014 - 2020”
- Număr anunț
- CN1014699
- Autoritate contractantă
- S.C. APA-CANAL ILFOV S.A. (CUI 25709173)
- Furnizor / câștigător
- Porr Construct SRL (CUI 16601724)
- Cod CPV
- 45231300-8 · Lucrari de constructii de conducte de apa si de canalizare a apelor reziduale la mare distanta (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 153.804.239,87 RON
- Valoare atribuită
- 191.461.761,03 RON
- Data publicării
- 06.09.2019 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1063142
- Termen limită
- 07.09.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 172-420789
- Documentație de atribuire
- DF1060963
Documente
Documentația de atribuire
- ACORD CONTRACTUAL -Rev.2.docx.p7s
- Anexa caiet de sarcini Monitorizarea progresului implementarii contractului de lucrari-Jaloane R-07.pdf.p7s
- Conditii generale contract executie_R07_rev. 2.doc.p7s
- Conditii speciale de contract executie R7 rev.2.doc.p7s
- CS Cap 2 Specificatii.pdf.p7s
- CS Cap-3 Planse Gradistea 1.pdf.p7s
- CS Cap-3 Planse Gradistea 2.pdf.p7s
- CS Cap-3 Planse Gruiu 1.pdf.p7s
- CS Cap-3 Planse Gruiu 2.pdf.p7s
- CS Cap-3 Planse Gruiu 3.pdf.p7s
- CS Cap-3 Planse Gruiu 4.pdf.p7s
- CS Cap-3 Planse Moara V 1.pdf.p7s
- CS Cap-3 Planse Moara V 2.pdf.p7s
- CS Cap-3 Planse Moara V 3.pdf.p7s
- CS Cap-3 Planse Moara V 4.pdf.p7s
- CS Cap-3 Planse Peris 1.pdf.p7s
- CS Cap-3 Planse Peris 2.pdf.p7s
- CS Cap-3 Planse Peris 3.pdf.p7s
- CS Cap-3 Planse Peris 4.pdf.p7s
- CS Cap 4 Liste de cantitati.pdf.p7s
- CS Cap-5 Informatii 1.pdf.p7s
- CS Cap-5 Informatii 2.pdf.p7s
- CS Cap-5 Informatii 3.pdf.p7s
- CS Cap-5 Informatii 4.pdf.p7s
- CS Cap-5 Informatii 5.pdf.p7s
- CS Cap-5 Informatii 6.pdf.p7s
- FisaDate_DF1060963.pdf
- Formulare-rev-2.docx.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Porr Construct SRL CUI RO 16601724
Terți susținători 1
PORR BAU GmbH CUI FN 34160 K
Subcontractanți 9
ALLPLAN PROIECT SRL CUI RO 14025927
DERMAT - CONS SRL CUI 11668669
HOPE SECURITY S.R.L. CUI 36613189
REVIVO SRL CUI RO15857369
WATT UNIT SRL CUI RO 25349007
SILKAT ELECTRIC GRUP SRL CUI RO15774638
VANDERLAY ARHEO S.R.L. CUI 32513357
VAST IMPEX SRL CUI RO10993564
VIO - TOP SRL CUI RO 11799060
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
E.M. PRIME CONSTRUCT SRL CUI RO 18490045
Terți susținători 1
CONSORZIO STABILE EBG CUI 02858031202
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
ACVATOT SRL CUI RO13906
Asociați 1
SADE-COMPAGNIE GENERALE DE TRAVAUX D'HYDRAULIQUE CUI 56207750302584
Subcontractanți 4
ELECTROCONS GROUP PROIECT INT'L SRL CUI RO 15475580
IRIDEX-GROUP-PLASTIC CUI RO 5018980
MID INSTALL 2003 SRL CUI RO 15456782
OMEGA STAR SISTEMS SRL CUI RO 21392071
Valoare atribuită
191.461.761,03 RON
din 153.804.239,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro