Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 79,4% sub estimat

SOLUȚIE DE ARHIVARE MAIL

Număr anunț
CN1014702
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
Furnizor / câștigător
KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
Cod CPV
48811000-6 · Sisteme de posta electronica (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.119.780,97 RON
Valoare atribuită
230.708 RON 79,4% sub estimat
Data publicării
30.08.2019 16:45
Anunț de atribuire
CAN1028618
Termen limită
30.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1060940

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
S & T ROMANIA CUI RO 5175054

Valoare atribuită

230.708 RON

din 1.119.780,97 RON estimat 79,4%

Adjudecat la 20,6% din estimat · economie 889.072,97 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.