Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,9% sub estimat
Achiziţie de echipamente IT&C
- Număr anunț
- SCN1045181
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU PESCUIT SI ACVACULTURA (CUI RO17344491)
- Furnizor / câștigător
- SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 184.362,06 RON
- Valoare atribuită
- 160.524 RON 12,9% sub estimat
- Data publicării
- 06.06.2019 14:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1022488
- Termen limită
- 24.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1050834
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1050834.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
- Model Contract echip IT&C.DOC.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SHAROLT GROUP SRL CUI RO 2329841
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
2NET COMPUTER SRL CUI RO 8586712
Valoare atribuită
160.524 RON
din 184.362,06 RON estimat
12,9%
Adjudecat la 87,1% din estimat · economie 23.838,06 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.