Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Servicii tipărire ziar

Număr anunț
SCN1045179
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02532 BUCURESTI (CUI 4266812)
Furnizor / câștigător
ART IDEA STUDIO (CUI 14045720)
Cod CPV
79810000-5 · Servicii tipografice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
306.600 RON
Valoare atribuită
306.000 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
06.06.2019 14:00
Anunț de atribuire
SCNA1055560
Termen limită
18.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1050982

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

306.000 RON

din 306.600 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 600 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.