Anulată
Anunț de participare
Furnizare utilaje: Autotractor și Încărcător frontal
- Număr anunț
- CN1014689
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
- Cod CPV
- 34130000-7 · Autovehicule pentru transportul de marfuri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.260.504,21 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 03.09.2019 01:40
- Anunț de atribuire
- CAN1023285
- Termen limită
- 14.10.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 169-412668
- Documentație de atribuire
- DF1060687
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 1.260.504,21 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizare de produse- utilaje: Autotractor 6x4 | 462.184,88 RON | Anulat | — |
| 2 | Furnizare de produse- utilaje: Încărcător frontal | 798.319,33 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.