Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,6% sub estimat
Servicii de proiectare si executie lucrari pentru obiectivul "Modernizare strazi si reabilitare structura rutiera strazi secundare"
- Număr anunț
- SCN1045147
- Autoritate contractantă
- Municipiul Salonta (CUI 4593423)
- Furnizor / câștigător
- CRISANA PRO CONSTRUCT SA (CUI 7189366)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.586.426,20 RON
- Valoare atribuită
- 3.870.284,53 RON 15,6% sub estimat
- Data publicării
- 06.06.2019 10:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1030632
- Termen limită
- 27.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1050795
Documente
Documentația de atribuire
- alte planse.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- DALI Strazi Salonta 2019.pdf.p7s
- FisaDate_DF1050795.pdf
- Formulare.doc.p7s
- listele de cantitati.pdf.p7s
- obiect 1 planse.pdf.p7s
- obiect 2 planse.pdf.p7s
- obiect 3 planse.pdf.p7s
- obiect 4 planse.pdf.p7s
- profile planse.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
CRISANA PRO CONSTRUCT SA CUI RO 7189366
Subcontractanți 1
ELESAL SRL CUI RO 16376681
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
DUMEXIM SRL CUI RO 16057895
Asociați 1
TISOTI EXIM SRL CUI RO 6533673
Subcontractanți 1
MARDION SRL CUI RO17602833
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
DRUMURI BIHOR SA CUI RO 10980670
Asociați 1
DRUM PROIECT S.R.L. CUI RO 13033182
Subcontractanți 1
ELECTROFOR SRL CUI RO 13663102
Valoare atribuită
3.870.284,53 RON
din 4.586.426,20 RON estimat
15,6%
Adjudecat la 84,4% din estimat · economie 716.141,67 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.