Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat

Proiectare si executie lucrari pentru obiectivul „Modernizare străzi in Gepiu Colonie, Comuna Gepiu, Județul Bihor”

Număr anunț
SCN1045144
Autoritate contractantă
COMUNA GEPIU (CUI 16132288)
Furnizor / câștigător
DRUMURI BIHOR SA (CUI 10980670)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
896.848,73 RON
Valoare atribuită
887.562,30 RON 1,0% sub estimat
Data publicării
06.06.2019 10:28
Anunț de atribuire
SCNA1023574
Termen limită
27.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1050975

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
DRUMURI BIHOR SA CUI RO 10980670
Asociați 1
EXDEPRO SRL CUI 36355896

Valoare atribuită

887.562,30 RON

din 896.848,73 RON estimat 1,0%

Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 9.286,43 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.