Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Acvarii marine pentru expunere căluți de mare și meduze
- Număr anunț
- SCN1045138
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII " RASVAN ANGHELUTA " GALATI (CUI 3126560)
- Furnizor / câștigător
- ACVASHOP TRADE SRL (CUI 37075738)
- Cod CPV
- 39298800-5 · Acvarii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 263.800 RON
- Valoare atribuită
- 263.000 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 06.06.2019 09:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1019133
- Termen limită
- 18.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1050890
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini Acvarii.pdf.p7s
- Contract de furnizare.doc.p7s
- FisaDate_DF1050890.pdf
- Formulare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ACVASHOP TRADE SRL CUI 37075738
Valoare atribuită
263.000 RON
din 263.800 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 800 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.