Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 68,0% sub estimat
Servicii de asigurări auto, RCA și CASCO
- Număr anunț
- CN1014668
- Autoritate contractantă
- RATBV S.A. (CUI RO1102556)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.165.963,07 RON
- Valoare atribuită
- 1.653.052,02 RON 68,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.09.2019 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1027601
- Termen limită
- 04.10.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 170-416406
- Documentație de atribuire
- DF1060707
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1, Formular oferta.pdf.p7s
- Anexa 2, Formular oferta.pdf.p7s
- Caiet sarcini + anexe.pdf.p7s
- Declaratie Art. 23.pdf.p7s
- Draft contract CASCO 2019.pdf.p7s
- DRAFT contract RCA 2019.pdf.p7s
- FisaDate_DF1060707.pdf
- formular de oferta.pdf.p7s
- Formular nr. 2 - Scrisoare participare.pdf.p7s
- Formular nr. 3 - Scrisoare de buna executie.pdf.p7s
- Formular nr. 4- Propunere tehnica.pdf.p7s
- Inform. generale.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 1.653.052,02 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot 1, RCA | — | FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE | 844.813,22 RON |
| 2 | Lot 2, asigurări CASCO cu franșiză 100 euro/eveniment | — | FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE | 808.238,80 RON |
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
GARANTA ASIGURARI SA CUI 9827029
Asociați 1
CAMPION BROKER DE ASIGURARE ȘI REASIGURARE S.R.L. CUI RO 17067935
Valoare atribuită
1.653.052,02 RON
din 5.165.963,07 RON estimat
68,0%
Adjudecat la 32,0% din estimat · economie 3.512.911,05 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.