Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,4% sub estimat
Achizitie diverse piese de schimb: 5Loturi
- Număr anunț
- CN1014661
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 163.402,33 RON
- Valoare atribuită
- 144.712 RON 11,4% sub estimat
- Data publicării
- 29.08.2019 16:28
- Anunț de atribuire
- CAN1024575
- Termen limită
- 30.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1060753
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-achizitie piesE de schimb.pdf.p7s
- CONTRACT PRODUSE- piese de schimb.pdf.p7s
- FisaDate_DF1060753.pdf
- Modele de formulare-achizitie-piese de schimb.doc.p7s
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 163.402,33 RON Adjudecat: 144.712 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot I – Piese de schimb pentru Microscopul electronic de baleaj… | 62.562 RON | S.C. RONEXPRIM S.R.L. | 62.562 RON |
| 2 | Lot II – Piese de schimb pentru sistemul de liofilizare Martin … | 12.447,61 RON | Anulat | — |
| 3 | Lot III – Piese de schimb pentru sistemul de cromatografie de l… | 50.504,64 RON | S.C. MUSO S.R.L. | 44.300 RON ↓12,3% |
| 4 | Lot IV – Piese de schimb pentru microscopul TEM Hitachi | 13.550 RON | NANOTEAM SRL | 13.550 RON |
| 5 | Lot V – Piese și consumabile de schimb pentru microscopul TEM H… | 24.338,08 RON | UNION CO S.R.L. | 24.300 RON ↓0,2% |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RONEXPRIM SRL CUI RO 1594351
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NANOTEAM SRL CUI RO36665722
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
144.712 RON
din 163.402,33 RON estimat
11,4%
Adjudecat la 88,6% din estimat · economie 18.690,33 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.