Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,6% sub estimat

Proiectare si executie pentru remedierea lucrarilor existente si finalizarea lucrarilor ramase de executat la obiectivul Varianta de ocolire Sacuieni

Număr anunț
CN1011840
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA (CUI 9478840)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.360.773,33 RON
Valoare atribuită
42.835.606,04 RON 9,6% sub estimat
Data publicării
06.06.2019 01:40
Anunț de atribuire
CAN1022743
Termen limită
15.07.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 108-262317
Documentație de atribuire
DF1050634

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Subcontractanți 4
INSTAROM SRL CUI RO 14811584
REL-MONT SRL CUI 3423862
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
DRUM ASFALT SRL CUI RO22519077
Asociați 2
AQUACONS S.R.L. CUI RO 3458780
TRAMECO SA CUI RO 71559
Subcontractanți 4
REL-MONT SRL CUI 3423862
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
CARIER SRL CUI RO 15562953
Asociați 2
PROEXCO SRL CUI RO 17801909
Subcontractanți 1
AMPER PROIECT SRL CUI RO 15526497

Valoare atribuită

42.835.606,04 RON

din 47.360.773,33 RON estimat 9,6%

Adjudecat la 90,4% din estimat · economie 4.525.167,29 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.