În desfășurare
Anunț de participare
Restaurare, consolidare si refunctionalizare - extindere Casa de Cultura Rasnov (proiectare si executie)
- Număr anunț
- SCN1179008
- Autoritate contractantă
- Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
- Cod CPV
- 45454100-5 · Lucrari de restaurare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.159.756,52 RON
- Data publicării
- 23.08.2026 22:12
- Termen limită
- 09.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278723
Documente
Documentația de atribuire
- AC CASA DE CULTURA_semnat.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI_semnat.pdf.p7s
- CASA_CULTURA_DOC_TEHNICA_semnat.7z.p7s
- DRAFT DE CTR_semnat.pdf.p7s
- Formulare_semnat.docx.p7s
- FORMULAR PROPUNERE TEHNICA_semnat.pdf.p7s
- INFORMATII PRIVIND GARANTIILE SOLICITATE_semnat.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278723.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (09.09.2026 15:00).
Valoare estimată
23.159.756,52 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.