În evaluare
Anunț de participare
Restaurare, consolidare si refunctionalizare - extindere Casa de Cultura Rasnov (proiectare si executie)
- Număr anunț
- SCN1179008
- Autoritate contractantă
- Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
- Cod CPV
- 45454100-5 · Lucrari de restaurare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.159.756,52 RON
- Data publicării
- 23.08.2026 22:12
- Termen limită
- 09.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278723
Documente
Documentația de atribuire
- AC CASA DE CULTURA_semnat.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI_semnat.pdf.p7s
- CASA_CULTURA_DOC_TEHNICA_semnat.7z.p7s
- DRAFT DE CTR_semnat.pdf.p7s
- Formulare_semnat.docx.p7s
- FORMULAR PROPUNERE TEHNICA_semnat.pdf.p7s
- INFORMATII PRIVIND GARANTIILE SOLICITATE_semnat.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278723.pdf
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
EURAS SRL CUI RO 6661206
Subcontractanți 7
AVEX PROJECT S.R.L. CUI 47290750
CALORIA SRL CUI RO 247885
MOEBIUS ONLINE SRL CUI 28194900
PREMIUM LIFT DISTRIBUTION S.R.L. CUI RO41880557
SAMGEC SRL CUI RO 6593861
TERMOTECH PROTECTII 1 S.R.L. CUI 48070116
TOTAL SECURITY AND IT SRL CUI 37244403
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
BRACOMA SPORT SRL CUI RO22440428
Asociați 2
KASPER DEVELOPMENT KDC S.R.L. CUI 31570460
STIGMA BUILDING MANAGEMENT S.B.M. SRL CUI RO 27318295
Subcontractanți 6
AVG INSTAL S.R.L. CUI RO 35115402
CIVIC INSTAL S.R.L. CUI 38565509
GREY DOT SRL CUI RO26084765
LIFTEHNOLOGI S.R.L. CUI RO18893455
RCB PRO ELECTRIC S.R.L. CUI 42946153
SAFE ECHITECH S.R.L. CUI RO 21201686
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
ROMCONSTRUCT GROUP SRL CUI RO 19123756
Asociați 1
ROMCONSTRUCT SA CUI RO 1348098
Subcontractanți 3
PREMIUM LIFT DISTRIBUTION S.R.L. CUI RO41880557
RAAH ENERGIE S.R.L. CUI 44890024
ANDRO INSTALATII TRUST SRL CUI RO 16635204
Valoare estimată
23.159.756,52 RON
Deschise acum pe acest cod
3 licitații deschise pe 45454100-5 · Lucrari de restaurare (Rev.2)
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.