Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fotocolorimetru portabil pentru pH, clor liber si clor total si reactivi
- Număr anunț
- DA41002896
- Autoritate contractantă
- Comuna Stefan cel Mare (Primaria comunei Stefan cel Mare) (CUI 2612979)
- Furnizor / câștigător
- HANNA INSTRUMENTS SERVICE SRL (CUI RO18693643)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.248 RON
- Valoare atribuită
- 2.248 RON
- Data publicării
- 17.08.2026 13:20
- Termen limită
- 22.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 17.08.2026 15:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.248 RON
din 2.248 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro