Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare motorina pentru Comuna Dragos Voda Judetul Calarasi
- Număr anunț
- DA41011179
- Autoritate contractantă
- COMUNA DRAGOS VODA(CONSILIUL LOCAL DRAGOS VODA) (CUI 4445281)
- Furnizor / câștigător
- RAM PREST SRL (CUI RO16787997)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.080 RON
- Valoare atribuită
- 7.080 RON
- Data publicării
- 18.08.2026 13:55
- Termen limită
- 23.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.08.2026 13:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.080 RON
din 7.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro