Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii actualizare Program de Îmbunătățire a Eficienței Energetice 2026 – referință 2025

Număr anunț
DA41012861
Autoritate contractantă
Orasul Amara (CUI 4427889)
Furnizor / câștigător
MIN CONS SRL (CUI 19060887)
Cod CPV
71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.200 RON
Valoare atribuită
7.200 RON
Data publicării
18.08.2026 16:11
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 16:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.200 RON

din 7.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.