Ofertă acceptată Cumpărare directă

Nisip

Număr anunț
DA41011299
Autoritate contractantă
COMUNA IZBICENI (CUI 5139868)
Furnizor / câștigător
ADRILEX IMP.EXP. SRL (CUI 17263010)
Cod CPV
14210000-6 · Pietris, nisip, piatra concasata si agregate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.050 RON
Valoare atribuită
40.050 RON
Data publicării
18.08.2026 14:05
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.050 RON

din 40.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.