Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv dirig. santier Capacit de producere en. electr din surse regener pt consum propriu com Rachiti

Număr anunț
DA41012419
Autoritate contractantă
COMUNA RACHITI (PRIMARIA RACHITI) (CUI 3372106)
Furnizor / câștigător
IDEEA WIC SRL (CUI 28134738)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.500 RON
Valoare atribuită
10.500 RON
Data publicării
18.08.2026 15:19
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 15:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.500 RON

din 10.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.