Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale intretinere

Număr anunț
DA41012485
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ,,GHEORGHE NICOLAU" ROMANI (CUI 14087121)
Furnizor / câștigător
RUSECO EFICIENT SRL (CUI RO18651362)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.199,17 RON
Valoare atribuită
3.199,17 RON
Data publicării
18.08.2026 15:24
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 15:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.199,17 RON

din 3.199,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.