Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asistenta sistem informatic INFOPRIM - Unitati subordonate

Număr anunț
DA41012664
Autoritate contractantă
Scoala Profesionala Holboca (CUI 17250885)
Furnizor / câștigător
MCP SMART SOLUTIONS S.R.L. (CUI 55260067)
Cod CPV
72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.488,17 RON
Valoare atribuită
4.488,71 RON
Data publicării
18.08.2026 15:43
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.488,71 RON

din 4.488,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.