Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii relocare containere

Număr anunț
DA41012596
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA REGINA MARIA (CUI 32113105)
Furnizor / câștigător
CROS CONSTRUCT SRL (CUI 13915307)
Cod CPV
34221000-2 · Containere mobile cu utilizare speciala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
72.758 RON
Valoare atribuită
72.758 RON
Data publicării
18.08.2026 15:35
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 16:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

72.758 RON

din 72.758 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.