Ofertă acceptată Cumpărare directă

Edus.ro - Modul Platforma de management educational

Număr anunț
DA41012214
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DUMITRA (CUI 28180521)
Furnizor / câștigător
EDUS PLATFORM S.R.L. (CUI 40400162)
Cod CPV
72267100-0 · Intretinerea resurselor logice de tehnologie a informatiei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.181,60 RON
Valoare atribuită
47.181,60 RON
Data publicării
18.08.2026 15:04
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
18.08.2026 15:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.181,60 RON

din 47.181,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.